Витамины ZEST® Sleep

30 капсул

капсула перед сном

взрослые

ZEST – чтобы быстро засыпать и сладко спать!

Способствует здоровому сну. Принимать перед сном.

ZEST помогает при расстройствах сна!

вітаміни zest, вітаміни зест

Способствует нормализации цикла сон-активность

вітаміни zest, вітаміни зест

Улучшает настроение и качество сна

ZEST® Sleep

ZEST – чтобы быстро засыпать и сладко спать!

Способствует здоровому сну. Принимать перед сном.

30 капсул

капсула перед сном

взрослые

Свойства

вітаміни zest, вітаміни зест
Способствует сокращению времени засыпания
вітаміни zest, вітаміни зест
Способствует нормализации качества и глубины сна
вітаміни zest, вітаміни зест
Способствует легкому пробуждению
вітаміни zest, вітаміни зест
Способствует улучшению настроения и самочувствия
вітаміни zest, вітаміни зест
Способствует облегчению адаптации при смене часовых поясов и расстройствах сна из-за работы в ночные смены
вітаміни zest, вітаміни зест
МЕЛАТОНИН

Способствует нормализации цикла сон-активность

вітаміни zest, вітаміни зест
ПАССИФЛОРА

Улучшает настроение и качество сна

ZEST помогает при расстройствах сна!

С этими витаминами покупают

Инструкция для применения

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: сухий екстракт квітів пасифлори  (Passiflora incarnata L.) 10:1 – 100 mg (мг), мелатонін – 1 mg (мг); допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза  мікрокристалічна; ковзна речовина: магнію стеарат; оболонка капсули: желатин, барвник: титану діоксид. Без ГМО.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) дієтичної добавки: на 100 g (г): білки: 24,13 g (г), вуглеводи: 69,16 g (г), жири: 0,07 g (г), 1588,52 kJ (кДж)/380,03 kсаl (ккал); на 1 капсулу: білки: 0,007 g (г), вуглеводи: 0,21 g (г), жири: 0,0002 g (г), 4,29 kJ (кДж)/ 1,03 kсаl (ккал).

Рекомендації щодо застосування: ЗЕСТ Сліп рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для скорочення часу засинання і нормалізації якості та ритму сну при безсонні, порушенні циркадного ритму «сон-активність», для полегшення адаптації при зміні часових поясів, при розла- дах сну через роботу у нічні зміни, для покращення самопочуття, настрою, фізичної та розумової працездатності.

Мелатонін – гормон, що виробляється у гіпофізі, бере участь у регулюванні сну та денної активності. Він синтезується у темряві, а  його максимальна концентрація досягається вночі. Нестача сну у нічний час, робота у нічні зміни, процес старіння, зміна часових поясів – це все призводить до зниження синтезу мелатоніну в організмі. Мелатонін сприяє нормалізації циклу сон-активність,  позитивно впливає на якість сну, сприяючи більш швидкому засинанню, довшому та глибшому періоду сну з легшим пробудженням.

Мелатонін сприяє полегшенню тривожних та депресивних станів, зокрема пов’язаних зі cкороченням тривалості світлового дня.

Мелатонін – потужний антиоксидант, який легко проходить крізь всі клітинні мембрани, а також через гематоенцефалічний бар’єр. Мелатонін сприяє покращенню роботи імунної системи та функції зору, нормалізації артеріального тиску та має кардіозахисні властивості.

Пасифлора використовується для полегшення симптомів помірного психічного стресу та безсоння, сприяє зменшенню тривожності, дратівливості, покращує настрій та якість сну.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі після прийому їжі, перед сном. Для кращої адаптації при зміні часових поясів приймати по 1 капсулі перед першим днем подорожі та протягом перших декількох днів після прибуття до пункту призначення.

Особливості застосування: курс споживання становить 15 діб. Перед початком прийому та у разі необхідності подовження курсу споживання рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: одночасне застосування разом з препаратами валеріани, кави-кави (перцю п’янкого), 5-гідрокситриптофаном може спричинити посилення седативного ефекту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: підвищена чутливість до окремих компонентів. Не рекомендовано вживати дітям, жінкам під час вагітності та лактації. Особам із захворюваннями печінки, захворюваннями нирок, аутоімунними захворюваннями слід проконсультуватися з лікарем перед застосуванням продукту. Не вживати дану добавку одночасно з антидепресантами, бензодіазепінами, адренергічними агоністами/антагоністами, антипсихотиками, седативними, антигістамінними препаратами. Не вживати алкоголь до, під час або після прийому цієї добавки. Продукт може спричиняти сонливість, тому під час його прийому не рекомендується керувати автомототранспортом або іншими механізмами.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка ЗЕСТ Сліп/ZEST® Sleep.

Форма випуску: капсули №30; по 10 капсул у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Маса нетто 1 капсули: 299 mg (мг) ± 10 %.

Строк придатності: 3 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник: Elephant Co. d.o.o./Елефант Кo. д.о.о., Пенсейвески пут 42-44, 11210 Белград-Крн’яча, Республіка Сербія, тел: +381 11 33 17 для Delta Medical Promotions AG/ Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія.

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», вул. Чорновола, 43, м. Вишневе, 08132,  Україна, тел.: +38 (044) 593-33-55.

Delta Medical Promotions AG

Представник в Україні. Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», вул. Чорновола, 43, м. Вишневе, 08132,  Україна,

тел.: +38 (044) 585-00-41

С этими витаминами покупают

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения