Витамины ZEST® Multivitamin Cocktail

14 саше

саше в сутки

взрослые и дети от 12 лет

Коктейль счастья! Смузи жизни!

ZEST – полосы-витамины для красоты и энергии!

ZEST – 5 в 1: витамины, минералы, фитонутриенты, антиоксиданты и пищевые волокна!

вітаміни zest, вітаміни зест

Нормализуют энергетический метаболизм

вітаміни zest, вітаміни зест

Поддерживают здоровье сердца, зрения, иммунитет

вітаміни zest, вітаміни зест

Замедляют процессы старения

ZEST® Multivitamin Cocktail

Коктейль счастья! Смузи жизни!

Комплекс 5 в 1 для энергии, молодости кожи, правильного обмена веществ и поддержания иммунитета

14 саше

саше в сутки

взрослые и дети от 12 лет

Растворить в 1 стакане (150 мл) воды

Размешивать в течение 30 секунд до полного растворения и образования более густой жидкости

Свойства

вітаміни zest, вітаміни зест
Витаминный коктейль, как из свежих овощей и фруктов
вітаміни zest, вітаміни зест
Идеальный баланс витаминов, минералов, антиоксидантов, волокон и фитонутриентов в 1 саше*

ZEST – 5 в 1: витамины, минералы, фитонутриенты, антиоксиданты и пищевые волокна!

вітаміни zest, вітаміни зест
ВИТАМИНЫ И МИНЕРАЛЫ

нормализуют энергетический метаболизм

вітаміни zest, вітаміни зест
ФИТОНУТРИЕНТЫ

поддерживают здоровье сердца, зрения, иммунитет

вітаміни zest, вітаміни зест

АНТИОКСИДАНТЫ

замедляют процессы старения

вітаміни zest, вітаміни зест

ПИЩЕВЫЕ ВОЛОКНА

оказывают пребиотическое действие

С этими витаминами покупают

Инструкция для применения

Склад: 1 саше містить: активні інгредієнти: калію цитрат, калійні солі ортофосфорної кислоти, магнію гідроксид, фруктоолігосахариди, кальцію карбонат, лікопен, цинку глюконат, сухий екстракт плодів журавлини (Vaccinium macrocarpon), цитрат заліза, бета-каротин, DL-альфа-токоферолу ацетат, нікотинамід, D-пантотенат кальцію, ретинолу ацетат, карбонат марганцю, цитрат міді, піридоксину гідрохлорид, філохінон, тіаміну гідрохлорид, рибофлавіну фосфат, птероїлмоноглутамінова кислота, натрію селеніт; допоміжні речовини: регулятор кислотності лимонна кислота, наповнювач фруктоза, сік апельсина, натуральний ароматизатор апельсина, антикомкувач силікону діоксид, ацесульфам калію, екстракт плодів паприки (Capsicum annum var. longum Sendtn.), натуральний ароматизатор сафлору, підсолоджувач сукралоза. Без ГМО.

Вітаміни та мінерали На 1 саше
Вітамін А 454,5 mcg (мкг) RE
Вітамін В1 0,61 mg (мг)
Вітамін В2 0,45 mg (мг)
Ніацин 6,5 mg (мг)
Пантотенова кислота 4,112 mg (мг)
Вітамін В6 0,958 mg (мг)
Фолат 225 mcg (мкг)
Вітамін Е 6,4 mg (мг) α-TE
Вітамін К 57,9 mcg (мкг)
Марганець 0,783 mg (мг)
Калій 1069 mg (мг)
Фосфор 251 mg (мг)
Магній 280 mg (мг)
Кальцій 156 mg (мг)
Залізо 6,6 mg (мг)
Мідь 0,54 mg (мг)
Цинк 6,99 mg (мг)
Селен 31 mcg (мкг)
Бета-каротин 4,143­ mg (мг)
Фруктоолігосахариди 600 mg (мг)
Лікопен 5,53 mg (мг)
Сухий екстракт плодів журавлини,

в тому числі проантоціанідини

36 mg (мг)

10,8 mg (мг)

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:

Показники на 100 g (г) на 1 саше
Білки 0,5 g (г)  0,05 g (г)
Жири 0,1 g (г) 0,01 g (г)
Вуглеводи 21,3 g (г)  2,02 g (г)
Енергетична цінність (калорійність) 902 kJ (кДж) / 211 kcal (ккал) 86 kJ (кДж) / 20 kcal (ккал)

Рекомендації щодо застосування: застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей від 12 років, як додаткове джерело вітамінів, мінеральних речовин, фітонутрієнтів, антиоксидантів та клітковини у зв’язку з підвищеною потребою або у разі зниження надходження їх із їжею для підтримки нормального функціонування організму.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

5 в 1: вітаміни, мінерали, фітонутрієнти, антиоксиданти, харчові волокна.

ЗЕСТ МУЛЬТИВІТАМІННИЙ КОКТЕЙЛЬ — це дієтична добавка на основі фітонутрієнтів, антиоксидантів, клітковини, вітамінів та мінералів, які допомагають дорослим досягти рекомендованого балансу надходження в організм цих речовин.

ZEST® MULTIVITAMIN COCKTAIL/ЗЕСТ МУЛЬТИВІТАМІННИЙ КОКТЕЙЛЬ гарантує збалансоване постачання вітамінів, мінералів, фітонутрієнтів, клітковини та антиоксидантів, що сприяє підтримці нормального енергетичного обміну та позитивно впливає на функціонування нервової та імунної систем, серцеву функцію та розумову діяльність, здоров’я зору та кісток, регулярність транзиту вмісту кишечника.

З приємним апельсиновим смаком.

Дія ZEST® MULTIVITAMIN COCKTAIL/ЗЕСТ МУЛЬТИВІТАМІННИЙ КОКТЕЙЛЬ зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу:

Вітамін А та бета-каротин сприяють нормальному метаболізму заліза, підтриманню нормального стану слизових оболонок, шкіри, зору, імунної системи. Відіграють роль у процесі клітинної спеціалізації.

Вітамін В1 сприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи та серця.

Вітамін В2 сприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, обміну заліза, захисту клітин від окисного стресу, підтримці нормального стану слизових оболонок, еритроцитів, шкіри, зору. Сприяє належному функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності.

Ніацин сприяє підтримці нормального енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності. Бере участь у підтримці нормального стану слизових оболонок та шкіри.

Пантотенова кислота сприяє нормальному енергетичному метаболізму, синтезу та метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D та деяких нейромедіаторів. Сприяє зменшенню втомлюваності, бере участь у забезпеченні нормальної розумової діяльності.

Вітамін В6 сприяє нормальному синтезу цистеїну, обміну гомоцистеїну, білка та глікогену; енергетичному метаболізму, нормальному утворенню червоних кров’яних тілець. Сприяє нормальному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності. Бере участь у регуляції гормональної активності.

Фолат сприяє нормальному синтезу амінокислот, формуванню крові, обміну гомоцистеїну, відіграє роль у процесі поділу клітин, нормальному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності.

Вітамін Е сприяє захисту клітин від оксидативного стресу.

Вітамін К сприяє нормальному згортанню крові, бере участь у підтриманні нормального стану кісток.

Марганець сприяє підтримці нормального енергетичного метаболізму та захисту клітин від оксидативного стресу. Бере участь у підтримці нормального стану та утворенні сполучної тканини.

Калій сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, підтриманню функції м’язів, а також нормального рівня артеріального тиску.

Фосфор впливає на підтримку нормального енергетичного метаболізму, функції клітинних мембран, сприяє підтримці нормального стану кісток і зубів.

Магній сприяє зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці електролітного балансу, нормального енергетичного метаболізму, синтезі білка, відіграє роль у процесі поділу клітин. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, функції м’язів, підтриманню нормального стану кісток і зубів.

Кальцій сприяє нормальному згортанню крові, передачі нервових імпульсів, функціонуванню травних ферментів та підтримці енергетичного метаболізму. Відіграє роль у процесі поділу та спеціалізації клітин. Необхідний для підтримки нормального стану кісток і зубів, функції м’язів.

Залізо сприяє нормальному енергетичному метаболізму, утворенню еритроцитів і гемоглобіну, транспортуванню кисню в організмі, зменшенню втоми. Бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, когнітивної функції, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Мідь сприяє підтримці нормального стану сполучної тканини. Впливає на підтримку нормального енергетичного метаболізму, функціонування нервової та імунної систем. Бере участь у підтримці нормальної пігментації волосся та шкіри. Сприяє нормальному транспорту заліза в організмі та захисту клітин від оксидативного стресу.

Цинк сприяє підтримці нормального обміну речовин, синтезу ДНК та білка, відіграє роль у процесі поділу клітин, покращує засвоєння та бере участь у метаболізмі вітаміну А. Сприяє підтримці нормального стану кісток, волосся, нігтів, шкіри. Бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, зору, когнітивної функції, фертильності, захисті клітин від оксидативного стресу.

Селен сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, підтримці нормального стану волосся та нігтів, бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, щитоподібної залози, сперматогенезі.

Фруктоолігосахариди мають пребіотичну дію, сприяють розмноженню корисної мікрофлори кишечника та відіграють роль у підтримці здоров’я шлунково-кишкового тракту.

Лікопен має антиоксидантні властивості, сприяє уповільненню процесу старіння і підтримці молодості шкіри, бере участь у підтримці нормального стану серцево-судинної системи, позитивно впливає на стан стінок судин і капілярів, підтримку в’язкості крові в нормі.

Eкстракт плодів журавлини, що є джерелом проантоціанідинів, має антиоксидантні властивості, сприяє нормальній функції сечовивідних шляхів та регулярності транзиту вмісту кишечника.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по одному саше один раз на добу після прийому їжі, розчинивши у склянці (150 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу!

Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Застосування у період вагітності або годування груддю: ZEST® MULTIVITAMIN COCKTAIL/ЗЕСТ МУЛЬТИВІТАМІННИЙ КОКТЕЙЛЬ застосовувати під час вагітності та в період годування груддю лише за призначенням лікаря.

Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не використовувати, якщо вже приймаєте будь-які інші вітаміни.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом.

Форма випуску: саше № 14, упаковані в картонну коробку.

Маса саше: 9,5 g (г) ± 7,5%.

Придатний до: вказано на упаковці.

Номер партії: вказано на упаковці.

Термін придатності: 36 місяці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Виробник: S.I.I.T S.r.l., Італія, Віа Аріосто 50/60, 20090, Треццано суль Навігліо, Мілан, для Delta Medical Promotions AG, Швейцарія, Отенбахгассе, 26, Цюрих – 8001, www.zest-vitamins.com.

Представник в Україні. Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132,

м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

* Согласно инструкции ЗЕСТ Мультивитаминный коктейль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения