ZEST® MENOPAUSE RETARD

30 таблеток

таблетка в сутки

для взрослых

Чистые сосуды – здоровое сердце!

ZEST – чистые сосуды!

вітаміни zest, вітаміни зест

Способствует поддержанию здоровья иммунной системы

вітаміни zest, вітаміни зест

Способствует поддержанию умственной деятельности

вітаміни zest, вітаміни зест

Способствует нормальному тонусу, эластичности сосудов и суставов

ZEST® MENOPAUSE RETARD

Поддержка женского организма 24/7!
Чтобы жить без симптомов менопаузы!

Сбалансированный витаминно-минеральный комплекс для женщин в период менопаузы и климакса. ZEST® MENOPAUSA retard — это инновационная технология «УМНОЙ» 3-слойной таблетки, содержащая витамины, минералы, антиоксиданты и растительные экстракты, которые высвобождаются в течение всего дня именно тогда, когда они нужны организму.

30 таблеток

таблетка в сутки

для взрослых

Свойства

вітаміни zest, вітаміни зест
«УМНАЯ» 3-слойная таблетка по инновационной технологии MULTI-LAYER®
вітаміни zest, вітаміни зест
Раздельное высвобождение компонентов в течение дня*
вітаміни zest, вітаміни зест
Максимальная усвояемость витаминов
вітаміни zest, вітаміни зест
Одна таблетка в сутки
вітаміни zest, вітаміни зест
Содержит витамины, минералы,антиоксиданты и фитоестроген

ZEST – постепенное высвобождение витаминов,
минералов и антиоксидантов в течение всего дня!

мы изобрели инновационную технологию MULTI-LAYER®, обеспечивающую постепенное высвобождение компонентов в нужном месте и в нужное время:

вітаміни zest, вітаміни зест

Уменьшает утомляемость и поддерживает нервную систему

вітаміни zest, вітаміни зест

Уменьшает интенсивность и частоту приливов

вітаміни zest, вітаміни зест

Поддерживает здоровье костей и предупреждает остеопороз

С этими витаминами покупают

Инструкция для применения ZEST® MENOPAUSA RETARD

Активні інгредієнти на 1 капсулу

Активні інгредієнти на 1 капсулу
Швидкий шар. 1 фаза – вивільнення 5 хвилин
Вітамін В5 6 mg (мг)
Ніацин 16 mg (мг)
Вітамін B1 1,1 mg (мг)
Вітамін B2 1,4 mg (мг)
Вітамін B6 1,4 mg (мг)
Фолат 200 mcg (мкг)
Вітамін B12 2,5 mcg (мкг)
Магній 60 mg (мг)
Кальцій 75 mg (мг)
Фосфор 57,97 mg (мг)
Середній шар. 2 фаза – вивільнення 45 хвилин
Цинк 5,0 mg (мг)
Мідь 1 mg (мг)
Залізо 7 mg (мг)
Селен 50 mcg (мкг)
Хром 25 mcg (мкг)
Марганець 2 mg (мг)
Молібден 50 mcg (мкг)
Кальцій 50 mg (мг)
Фосфор 38,65 mg (мг)
Екстракт червоної конюшини 40 mg (мг)
Пролонгований шар. 3 фаза – повне вивільнення 8 годин
Вітамін C 80 mg (мг)
Вітамін A 800 mcg (мкг)
Вітамін D 5 mcg (мкг)
Вітамін E 12 mg (мг)
Біотин 50 mcg (мкг)
Кальцій 75 mg (мг)
Фосфор 57,96 mg (мг)

Склад: кальцієві солі ортофосфатної кислоти, наповнювач целюлоза мікрокристалічна (Е 460 (і)), магнію оксид, L-аскорбінова кислота (вітамін С), стабілізатор гідроксипропілметилцелюлоза (Е 464), нікотинамід (ніацин), DL-альфа-токоферолу ацетат (вітамін Е), екстракт червоної конюшини (Trifolium pratense L., flowers), фумарат заліза, бісгліцинат цинку, антиспікаючі агенти: кроссзв’язана карбоксиметилцелюлоза натрію (Е 468), полівінілполіпіролідон (Е 1202), магнієві солі жирних кислот (Е 470b), діоксид силікону (Е 551); D-пантотенат кальцію (вітамін В5), ретинолу ацетат (вітамін А), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6), сульфат марганцю, рибофлавін (вітамін В2), тіаміну мононітрат (вітамін В1), барвник оксид заліза жовтий (Е 172), бісгліцинат міді, ціанокобаламін (вітамін В12), барвник оксид заліза червоний (Е 172), холекальциферол (вітамін D), молібдат натрію, хлорид хрому, птероїлмоноглутамінова кислота (фолат), селеніт натрію, D-біотин (біотин). Без ГМО.

ЗЕСТ Менопауза РЕТАРД – це збалансований комплекс, який сприяє підтримці організму жінки в період вікових змін. ЗЕСТ Менопауза РЕТАРД містить у своєму складі вітаміни, мінерали, антиоксиданти та рослинні екстракти в дозах, що відповідають потребам жінок у період менопаузи і клімаксу. ЗЕСТ Менопауза РЕТАРД сприяє підвищенню стійкості організму до захворювань, особливо поширених у жінок у період вікових змін організму, підвищенню лібідо, підтримці біологічної функції опорно-рухового апарату, підтримці загального стану здоров’я протягом цілого дня. Позитивно впливає на фізичну та розумову діяльність.

ЗЕСТ Менопауза РЕТАРД розроблений за інноваційною технологією MULTI-LAYER*, що сприяє роздільному вивільненню компонентів протягом усього дня та їх кращому засвоєнню.

*Назва технології МУЛЬТИ-ЛАЄР

3 шари таблетки – роздільне вивільнення – краще засвоєння:
тришарова технологія ЗЕСТ Менопауза РЕТАРД забезпечує диференційоване вивільнення компонентів у три фази:

• перша – швидке вивільнення до 5 хвилин – для водорозчинних вітамінів групи В, магнію та кальцію;
• друга – впродовж 45 хвилин – для заліза, цинку, міді, селену, хрому, марганцю, кальцію, фосфору та екстракту червоної конюшини;
• третя – повільне вивільнення протягом 8 годин – для водо- та жиророзчинних вітамінів A, D, E, вітаміну С, кальцію та біотину.

Дія ЗЕСТ Менопауза Ретард зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу:

Екстракт червоної конюшини містить у складі фітоестрогени, які схожі з естрогенами жінок, саме тому він позитивно впливає на зменшення інтенсивності та частоти припливів у період вікових змін організму жінки. Червона конюшина допомагає прибрати емоційне напруження, нормалізувати сон, зменшує сухість та подразнення інтимної зони, сприяє покращенню статевого потягу та попередженню нетримання сечі, яке трапляється у період менопаузи.

Вітамін В5 (кислота пантотенова) сприяє фізіологічному енергетичному метаболізму, зменшенню втомлюваності, бере участь у забезпеченні розумової діяльності.

Ніацин сприяє підтримці фізіологічного енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці нормального стану слизових оболонок та шкіри.

Вітамін В1 сприяє фізіологічному перебігу енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, покращенню роботи серця.

Вітамін В2 разом з вітаміном A бере участь у процесах адаптації до сутінок, знижує втому очей і відіграє велику роль у запобіганні катаракти.
Вітамін B2 сприяє фізіологічному перебігу обміну речовин в організмі, беручи участь у метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Рибофлавін необхідний для утворення червоних кров’яних тілець і антитіл, для дихання і росту клітин. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся.

Вітамін В6 сприяє утворенню червоних кров’яних тілець, регулює стан нервової системи, запобігає подразненням шкіри, підтримує здоров’я зубів та ясен, відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, сприяє нормалізації ліпідного обміну.

Фолат сприяє фізіологічному синтезу амінокислот, формуванню крові, обміну гомоцистеїну, відіграє роль у процесі поділу клітин, сприяє фізіологічному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності.

Вітамін В12 сприяє нормальному енергетичному метаболізму, обміну гомоцистеїну, фізіологічному функціонуванню нервової та імунної систем, сприяє зменшенню втомлюваності.

Магній сприяє зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці електролітного балансу, енергетичного метаболізму, синтезі білка, відіграє роль у процесі поділу клітин, сприяє фізіологічному функціонуванню нервової системи, функції м’язів, підтриманню нормального стану кісток і зубів.

Кальцій необхідний для підтримки здоров’я кісток і зубів. Належне споживання кальцію необхідне для запобігання розвитку остеопорозу, нормального функціонування серця, м’язів та нервової системи. Кальцій відіграє важливу роль у процесі поділу та спеціалізації клітин.

Фосфор впливає на підтримку енергетичного метаболізму, функції клітинних мембран, сприяє підтримці нормального стану кісток і зубів.

Цинк сприяє підтримці обміну речовин, синтезу ДНК та білка, відіграє роль у процесі поділу клітин, покращує засвоєння та бере участь у метаболізмі вітаміну А, сприяє підтримці фізіологічного стану кісток, волосся, нігтів, шкіри, бере участь у підтримці функції імунної системи, зору, когнітивної функції, фертильності, захисті клітин від оксидативного стресу.

Мідь сприяє підтримці фізіологічного стану сполучної тканини, підтримці енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової та імунної систем, бере участь у підтримці фізіологічної пігментації волосся та шкіри, сприяє транспорту заліза в організм та захисту клітин від оксидативного стресу.

Залізо сприяє енергетичному метаболізму, утворенню еритроцитів і гемоглобіну, транспортуванню кисню в організмі, зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, когнітивної функції, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Селен сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, підтримці фізіологічного стану волосся та нігтів, бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, щитоподібної залози.

Хром сприяє підтриманню фізіологічного рівня глюкози в крові та робить внесок у підтримку нормального метаболізму білків, жирів, вуглеводів.

Марганець сприяє підтримці фізіологічного енергетичного метаболізму та захисту клітин від оксидативного стресу, бере участь у підтримці нормального стану та утворенні сполучної тканини.

Молібден сприяє фізіологічному метаболізму сірковмісних амінокислот (метіоніну, цистеїну, гомоцистеїну, таурину, глутатіону).

Вітамін С сприяє утворенню колагену для фізіологічної функції кровоносних судин, кісток, хрящів, ясен, шкіри, зубів; підтримці енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової та імунної систем, зокрема збереженню фізіологічної функції імунної системи під час і після інтенсивних фізичних вправ; зменшенню втомлюваності, захисту клітин від оксидативного стресу; бере участь у метаболізмі вітаміну Е та покращує поглинання заліза.

Вітамін А сприяє фізіологічному метаболізму заліза, підтриманню нормального стану слизових оболонок, шкіри, зору, імунної системи, відіграє роль у процесі клітинної спеціалізації.

Вітамін D сприяє фізіологічному всмоктуванню кальцію та фосфору, підтримці фізіологічного рівня кальцію в крові, підтриманню стану кісток та зубів, функції м’язів, бере участь у підтримці функції імунної системи, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Вітамін Е сприяє захисту клітин від оксидативного стресу.

Біотин сприяє фізіологічному енергетичному метаболізму, метаболізму макронутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів), фізіологічному функціонуванню нервової системи, підтриманню фізіологічного стану волосся, слизових оболонок, шкіри.

застосовувати як дієтичну добавку для дорослих, як додаткове джерело вітамінів, мінеральних речовин та антиоксидантів у зв’язку з підвищеною потребою або у разі зниження надходження їх із їжею для підтримки фізіологічної життєдіяльності організму. Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Вживати по одній таблетці один раз на добу після прийому їжі. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу! Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально.

перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю: не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Діти: не застосовувати дітям.

Застереження при використанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не використовувати, якщо вже приймаєте будь-які інші вітаміни. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка ЗЕСТ Менопауза Ретард/ZEST® Menopause Retard.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

тришарові таблетки у банці, в коробці №30 .

Маса нетто 1 таблетки: 1420 mg (мг) ± 7,5 %.

3 роки.

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

S.I.I.T S.r.l./С.І.І.Т. С.р.л., Італія, Віа Аріосто 50/60, 20090, Треццано суль Навігліо, Мілан, для Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, 26 Отенбахгассе, Цюрих 8001, Швейцарія.

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 593-33-55.

Представник в Україні: представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.

С этими витаминами покупают

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения